Sample menu:

Impreza z humorem

 

Każde ważne wydarzenie w naszym życiu wymaga uwiecznienia. Wspomnienia zacierają się z czasem i wiele faktów ucieka nam z głowy. Warto więc zadbać o odpowiednią formę zachowania tych wyjątkowych chwil na zdjęciach lub filmach. Świetnym pomysłem będzie wynajem fotobudki na wesele lub imprezę . Jest to dość nowa oferta na rynku fotografii okazjonalnej.

Fotobudkę można zamawiać na wesela, urodziny, wieczory panieńskie, studniówki i inne wszelkiego rodzaju radosne uroczystości.

Zapewni uczestnikom wydarzenia doskonałą zabawę i idealną pamiątkę imprezy. Osoby prowadzące działalność razem z fotobudką dostarczają na miejsce uroczystości przeróżne akcesoria. Są to na przykład kolorowe peruki, maski, zabawne okulary, nakrycia głowy, wąsy, brody, a czasem całe kostiumy. Goście przebierają się i fotografują w za pomocą polaroidu, który po uruchomieniu wykonuje serię zdjęć, a następnie je drukuje. Obok aparatu znajduje się ozdobna księga, do której uczestnicy zabawy wklejają efekty zabawy i wpisują dedykację ( na przykład dla państwa młodych) lub pamiątkowy tekst.

Nie trzeba czekać aż fotograf zajmie się obróbką zdjęć z naszej imprezy, co w sezonie może trwać nawet miesiącami.

Efekt jest dostępny od razu, właściwie od ręki i możemy się nim cieszyć tego samego dnia. Fotobudka na imprezę zapewni wszystkim zupełnie oryginalne wspomnienia. Nasi przyjaciele i znajomi wystąpią w całkiem nowej roli, innej niż ta codzienna. Powaga bowiem nie jest wskazana. Goście będą mogli wykazać się poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Na pewno też świetnie się zrelaksują przy takiej zabawie. Zorganizowanie atrakcji nie jest szczególnie kosztowne, będziemy więc mogli uwzględnić ją w budżecie imprezy bez większych wyrzeczeń. Jeśli więc planujemy większą uroczystość i chcemy zapewnić gościom dobrą zabawę, a sobie miłą pamiątkę, skorzystajmy z fotobudkowej oferty.