Sample menu:

Fotoksiążka z eventu

Fotoksiążka ma sporą przewagę nad zdjęciami zamieszczonymi tylko na stronie internetowej lub na naszym dysku w komputerze.

 

Możemy łatwo i szybko oglądać zdjęcia np. z ostatniego eventu. Jest również wygodny sposób w przeciwieństwie do tradycyjnych albumów na zdjęcia, które często były duże i ciężkie. Różnorodnych fotoksiążek dostępnych obecnie na rynku jest naprawdę bardzo duża. Można znaleźć wiele stylów, od drogich, skórzanych okładek do okładziny introligatorskiej, cechującej się m.in. prostym narożnikami i pojedynczym tłoczeniem lub złoceniem. Więcej informacji na stronie www.foto-projekt.com.pl

 

gdzie zamówić fotoksiążkęCeny fotoksiążek są niezwykle atrakcyjne. Ponadto ich wielką zaletą jest możliwość samodzielnego wyboru zdjęć, które najbardziej przypadły nam do gustu. Taka fotoksiążka może być również zaktualizowaną wersją starego rodzinnego albumu lub katalogu sprzedawcy. W ten sposób możemy łatwo zaprezentować swoje portfolio wykonanych przez nas zdjęć, np. z różnych eventów. Chociaż obecnie istnieje wiele różnych opcji, jeśli chodzi o przechowywanie zdjęć, takich jak tradycyjne albumy fotograficzne, pudełka na zdjęcia czy ramki, fotoksiążki są doskonałą alternatywą.

 

Ważną zaletą jest możliwość samodzielnego stworzenia okładki naszej fotoksiążki. Na każdej stronie możemy zamieścić pojedyncze zdjęcie lub kilka fotografii. Dzięki temu photo książka będzie ciekawa i spersonalizowana. Możemy też łatwo wstawić tekst komentujący dane zdjęcie lub bezpośrednio podpisać daną fotografię. Istnieje również prosty sposób wyboru tła i układu strony. Możemy także łatwo dodać lub zmniejszyć liczbę stron naszej fotoksiążki, a także ustalić  ich kolejność.