Sample menu:

Styl fotoksiążki

 

 

styl fotoksiążkiFotoksiążki są bardzo popularne w tej chwili - przynieść swoje zdjęcia do życia. Możemy wydrukować i powiązać photobooki z twardej okładce lub bardziej miękką osłoną typu i dostarczyć do Ciebie profesjonalnie wyglądające publikacje.

Każdy ma swoją historię do opowiedzenia. Oferuje szeroką gamę układów, to wydanie życia projektu jest zaprojektowany, aby pomóc Ci uchwycić wspomnienia z dzieciństwa i szkolnych lat.


Ten nowoczesny czarny książka zdjęcia kładzie nacisk na zdjęciach. Dodać pogrubienie, nagłówki graficzne, takie jak "Zdjęcia", "Rodzina", "Historie". Zaprojektowany przez poważaniem.

Pokaż swoje zdjęcia w pięknej drodze z tym ostre, nowoczesny design.Wszystko-białe tło, czyste i odważne układy collage nagłówki dać swojej książki wygląd magazynu high-end. Księgowaniem strony oferują dużo miejsca, aby opowiedzieć swoją historię. Idealny na wakacje, na specjalne okazje i codzienne chwile.


Uchwycić codzienne wspomnienia w ten prosty, łatwy w użyciu stylu featuring palety ciepłych neutralnych. Delikatnie wzorzyste i teksturowane strony służyć jako piękne tła do czyszczenia układów do zdjęć. Wybierz drewniane ramki ziarna, uszczelki monogram i cytaty rodzinnych dodać subtelny, wyrafinowany styl. Zaprojektowany przez poważaniem.

Kochamy piękne książki fotograficzne. Co jest dobrą rzeczą, ponieważ piękne książki to nasz biznes. I pomaga dokonać książkę z naszych narzędzi, bez względu na to, że książka jest lub powody, dla co-to nasza pasja.