Sample menu:

Pomysł na świąteczny prezent

Okazji do obdarowywania się mamy w ciągu roku naprawdę sporo. Walentynki, Dzień Kobiet, Wielkanoc, Dzień Matki i Ojca, Święta Bożego Narodzenia i, oczywiście, urodziny i imieniny. To sprawia, że nie jesteśmy w stanie czasami wymyślić oryginalnego prezentu dla naszych biskich - w końcu przez tyle lat i przy tylu okazjach obdarowaliśmy ich prawie wszystkim możliwym.

Były już perfumy, szaliki, czekoladki, piękne świeczniki i książki. Jaki zatem pomysł na prezent przyjdzie nam do głowy tym razem? Bardzo fajnym rozwiązaniem jest zawsze prezent ze zdjęciem. Jeśli mieszkamy daleko od domu rodzinnego, czy rzadko odwiedzamy dziadków, dając foto prezent możemy sprawić, że na co dzień będziemy z nimi trochę bliżej.

Pomysł na prezent ze zdjęciem wydaje się niektórym nieco banalny - przecież babcia już tysiąc razy dostała ramkę z naszym zdjęciem w środku - co więc w tym oryginalnego  ? Otóż to, że foto prezentem nie musi być wcale wyłącznie ramka ze zdjęciem.  W dzisiejszych czasach są firmy, które oferują wiele innych wspaniałych pomysłów na prezent ze zdjęciem. Może być to na przykład magiczny kubek, który pod wypływem zalania gorącą wodą ukazuje nasze zdjęcie. Ten niezwykły foto prezent może być naprawdę zaskakujący. Możemy wręczyć go biskiej osobie bez informowania go, że jest to prezent ze zdjęciem. Jeżeli masz profesjonalną drukarkę atramentową, papier w roli do drukarki oraz profesjonalne tusze inkjetowe to można drukować kartki okolicznościowe oraz kartki świąteczne. Chętnie będą one kupowane na prezenty dla bliskich osób.

 

Dopiero kiedy pierwszy raz zdecyduje się go użyć, odkryje, że kubek jest magiczny!

To dopiero oryginalna niespodzianka. Kubek to nie jedyny pomysł na prezent ze zdjęciem. Mogą to być również poduszki, z wydrukowanym naszym zdjęciem, a także koszulki, czapki czy nawet notesy i kalendarze. To wspaniały pomysł, zwłaszcza dla osób które widujemy rzadko. W ten sposób będziemy nieco bliżej nich na co dzień.