Sample menu:

Weź chwilę do ręki

 

Kilka lat temu o zdjęcie było trudno. Drogi aparat, ograniczona liczba klatek na filmie fotograficznym, opłaty za wywołanie. To wszystko sprawiało, że fotki pstrykało się okazjonalnie. Dziś aparat fotograficzny posiada chyba każdy chociażby w komórce. Na twardych dyskach, czy w popularnych ostatnio magazynujemy ogromne ilości zdjęć, mimo tego ogromna większość ludzi twierdzi, że prawdziwa fotografia to ta, którą można oglądać, trzymając w ręce. Dla takich właśnie osób bardzo przydatna będzie drukarka fotograficzna.


Nie trzeba chodzić z własnymi zdjęciami do salonu fotografii w celu wywołania. Wystarczy zakup drukarki fotograficznej. Tego typu sprzęt dostępny jest na rynku już od jakiegoś czasu. Dzięki drukarce fotograficznej możliwe jest wywoływanie zdjęć, nie wychodząc z domu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.


Samo drukowanie trwa krótko i jest kwestią nawet kilkunastu sekund, co pozwala nam uniknąć stania w kolejkach i marnotrawienia swojego cennego przecież czasu.


Drukarka fotograficzna to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie, jednak obsługa jest intuicyjna i nie powinna sprawić trudności nawet laikowi.


Oczywiście na rynku występują urządzenia różnych firm, o różnym stopniu zaawansowania i cenie. Aby drukować samodzielnie zdjęcia w domu nie potrzeba sprzętu z najwyższej półki. Dobrą drukarkę fotograficzną można zakupić już za nieco ponad tysiąc złotych. Być może cena nie należy do najniższych, jednak w tym przypadku jest to inwestycja, która - jeśli do tej pory wywoływaliśmy nasze fotografie w specjalistycznym zakładzie - zwróci się w mgnieniu oka.


Drukarka fotograficzna np. profesjonalna drukarka dnp rx1 sprawi, że zdjęcia odzyskają swojego "ducha", który zagubił się gdzieś pośród komputerowych megabajtów. Warto zatem sprawić sobie przyjemność i zaopatrzyć się w ten sprzęt. Tworzenie rodzinnych albumów to niesamowita frajda, a przeglądanie ich po latach może dostarczyć wielu wzruszeń. Aby wydrukować zdjęcia potrzebny specjalny termosublimacyjny papier fotograficzny. Papier ten w formacie 15x20 dostępny jest tutaj https://www.tetenal.com.pl/ds-rx1-media-kit-15x20.html


Dziesiątki chwil uwiecznionych na papierze będą niczym wehikuł czasu, przenoszący nas do odległych chwil, do osób, których nie ma już obok nas. To wszystko zapewni osobista drukarka fotograficzna.