Sample menu:

Weź chwilę do ręki

 

Kilka lat temu o zdjęcie było trudno. Drogi aparat, ograniczona liczba klatek na filmie fotograficznym, opłaty za wywołanie. To wszystko sprawiało, że fotki pstrykało się okazjonalnie. Dziś aparat fotograficzny posiada chyba każdy chociażby w komórce. Na twardych dyskach, czy w popularnych ostatnio magazynujemy ogromne ilości zdjęć, mimo tego ogromna większość ludzi twierdzi, że prawdziwa fotografia to ta, którą można oglądać, trzymając w ręce. Dla takich właśnie osób bardzo przydatna będzie drukarka fotograficzna.


Nie trzeba chodzić z własnymi zdjęciami do salonu fotografii w celu wywołania. Wystarczy zakup drukarki fotograficznej. Tego typu sprzęt dostępny jest na rynku już od jakiegoś czasu. Dzięki drukarce fotograficznej możliwe jest wywoływanie zdjęć, nie wychodząc z domu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.


Samo drukowanie trwa krótko i jest kwestią nawet kilkunastu sekund, co pozwala nam uniknąć stania w kolejkach i marnotrawienia swojego cennego przecież czasu.


Drukarka fotograficzna to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie, jednak obsługa jest intuicyjna i nie powinna sprawić trudności nawet laikowi.


Oczywiście na rynku występują urządzenia różnych firm, o różnym stopniu zaawansowania i cenie. Aby drukować samodzielnie zdjęcia w domu nie potrzeba sprzętu z najwyższej półki. Dobrą drukarkę fotograficzną można zakupić już za nieco ponad tysiąc złotych. Być może cena nie należy do najniższych, jednak w tym przypadku jest to inwestycja, która - jeśli do tej pory wywoływaliśmy nasze fotografie w specjalistycznym zakładzie - zwróci się w mgnieniu oka.


Drukarka fotograficzna np. profesjonalna drukarka dnp rx1 sprawi, że zdjęcia odzyskają swojego "ducha", który zagubił się gdzieś pośród komputerowych megabajtów. Warto zatem sprawić sobie przyjemność i zaopatrzyć się w ten sprzęt. Tworzenie rodzinnych albumów to niesamowita frajda, a przeglądanie ich po latach może dostarczyć wielu wzruszeń. Aby wydrukować zdjęcia potrzebny specjalny termosublimacyjny papier fotograficzny. Papier ten w formacie 15x20 dostępny jest tutaj https://www.tetenal.com.pl/ds-rx1-media-kit-15x20.html . W uzupełnieniu drukarki termosublimacyjnej polecamy fotokiosk a zwłasza kiosk kodaka.


Dziesiątki chwil uwiecznionych na papierze będą niczym wehikuł czasu, przenoszący nas do odległych chwil, do osób, których nie ma już obok nas. To wszystko zapewni osobista drukarka fotograficzna.