Sample menu:

Tworzenie fotoksiążek

Nasze narzędzie do projektowania fotoksiążek posiada w pełni konfigurowalne układy, schematy i rozwiązania. Są one idealne dla wielu rodzajów książek fotograficznych.
Błyskawiczne albumy niesamowity wygląd i są proste do wykonania.
Nowe opcje drukowania wywołały rewolucję w branży jakości książki zdjęcia .
W przeszłości , fotografowie zostały udaremnione przez proces tworzenia książek fotograficznych ze względu na niską jakość zdjęć elektrostatycznych druku. Jako poprawę po technicznie ograniczonym systemie druku laserowegojedna z firm opracowała nowe opcje album ze zdjęciami za pomocą prawdziwego papieru fotograficznego - zobacz papier fuji
W przypadku robienia zdjęć w postaci cyfrowej, problem stał się jednym z organizacji i przechowywania. Co należy zrobić z tymi wszystkimi zdjęciami , które składają się tylko z bitów i bajtów ? Wiele osób przechowuje plików zdjęć na swoich komputerach.  Jednak , albumy fotograficzne zamówić online stają sięcoraz bardziej popularną alternatywą dla wydruków . Przez łączenie i dopasowanie i personalizacji album ze zdjęciami w Internecie , można utworzyć motyw lub książki oparte na wakacje bez czasu na cięcia , klej , i ozdobić zdjęcie strony albumu .
Niestety , albumy fotograficzne zamówić online normalnie odzwierciedlać jakość obrazu , który jest znacznie poniżej tego, co współczesna technologia jest w stanie wyprodukować . Wynika to z zastosowania druku elektrostatycznego, który jest niezwykle ograniczona w zdolności reprodukcji kolorów i nie jest w stanie odtworzyć pełny zakres kolorów lub prawdziwego obrazu kamer cyfrowych.
Trudne kolory , takie jak odcienie skóry i drobnych struktur , takich jak włosy mogą w ten sposób zostać odtworzone idealnie.
Jako światowy lider w dziedzinie cyfrowych systemów o wysokiej wydajności dla przemysłu laboratorium fotograficznego , Imaging Solutions sprawia, że ​​technologia ta dostępna do drukarek książki.
Firma ta skupia się na rozwoju innowacyjnych i wiodących technologicznie sprawdzonych praktyk cyfrowych rozwiązań produkcyjnych do produkcji odbitek i produktów fotograficznych prawdziwej wartości dodanej na papierze fotograficznym . Szczególny nacisk kładzie się na nowe koncepcje w zakresie produkcji produktów takich jak foto książek i kalendarzy fotograficznych .
Spostrzegana jest jako znak jakości dla książek fotograficznych i innych cyfrowych produktów drukowanych na prawdziwym papierze fotograficznym .

 

tani projekt fotoksiążkiprojektowanie fotoksiążek